PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873}
7,5 42 612
ocen
7,5 10 1 42612
8,3 25
ocen krytyków
Magnolia
powrót do forum filmu Magnolia

Magnolie bardzo lubie, ogladalem kilka razy... W ogole b.lubie filmy P.T.Andersona i duzo slyszalem o jego inspiracjach Altmanem... No i dzisiaj przyszlo mi obejrzec "Short Cuts" ("Na skroty")... Juz z opisu dystrybutora, ze film bedzie podobny do dziela Andersona, a podczas seansu tylko sie w tym utwierdzalem... Podobna konstrukacja, osobiste dramaty bohaterow, troche czarnego humoru, bla bla, wiadomo o co chodzi...

No ale w koncowce "Short Cuts" troche mnie scisnelo w gardle, troche zwatpilem... Chodzi o finalowe trzesienie ziemi... No kurde, toz ten niby oryginalny deszcz zab Andersona jest po prostu wariacja na temat trzesienia ziemi Altmana, podobnie jak i caly film... Szkoda.

Sam nie wiem, ktory film lepszy. Gdyby "Na skroty" nie powstaly pierwsze, raczej nie mialbym watpliwosci... A tak?

ocenił(a) film na 9
druid_3

I mnie "Magnolia" bardzo kojarzyła się z "Na skróty" Altmana.

A czy to ma znaczenie, który jest lepszy? To nie są kolejne części Akademii Policyjnej ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones