PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873}
7,5 42 585
ocen
7,5 10 1 42585
8,3 24
oceny krytyków
Magnolia
powrót do forum filmu Magnolia

3 godziny męki

ocenił(a) film na 3

3 godziny to znacznie za dużo. Film musi być zapierającym dech w piersi, trzymającym w
napięciu/ciekawości arcydziełem, żeby jakkolwiek rekompensować to, że trwa tak długo.
Magnolia arcydziełem nie jest. Film jest nudny i słaby. Lepiej obejrzeć powtórkę mody na
sukces; mniej czasu się straci.

Roxorloops

Nie. Przecież ten film to wszystko w sobie ma. 3 godziny bez szczypty nudy.

ocenił(a) film na 8
neo_angin

Najlepsze, że seans tak szybko trwał, że w czasie napisów końcowych zastanawiałem się jak to możliwe, iż upłynęły już 3 godziny. Gdyby był krótszy, byłoby to za mało czasu na poprowadzenie aż tylu wątków.

lew890

Za to mnie drażnił okropnie! Nie wiem dlaczego, ale nie byłam w stanie obejrzeć go do końca. Nie będę go jednak oceniała, gdyż zapewne końcówka wyjaśniłaby wszystko i rzuciła troszkę inne światło na całość, a skoro jej nie poznałam (choć dwa razy próbowałam), wstydem byłoby wygłaszać opinie na temat całości... Skwituje tylko, że te dwie godziny, którym sprostałam, ciągnęły się niemiłosiernie... katorga

ocenił(a) film na 9
Sol77

Bardzo mi przykro z tego powodu

ocenił(a) film na 5
Sol77

Nie masz czego żałować. Końcówki nie ma.

ocenił(a) film na 10
lew890

Czesto jest tak że włączany jakiś film np: o 19.00 mija dwie godziny patrzymy na zegarek A tam 19.20 . Żadko jest tak by 3 godz upłynęły tak szybko jak ten.
Mało które filmy trwajac 3 godz wydają się krótsze od tych co trwają 90 minut A ciągną się jak flaki

użytkownik usunięty
neo_angin

:) produkcja po prostu powala. pozdrawiam.b

ocenił(a) film na 8
Roxorloops

Po takim odbiorze tego filmu naprawdę polecam Ci Modę na sukces.

ocenił(a) film na 9
majkalipcowa

Dokładnie, ale młodzież współczesna nie zawsze wczuwa się w klimat takich wielowątkowych filmów. Czegoś nie zrozumie w fabule i już wtedy film do niej nie przemawia. Według mnie "Magnolia" to jeden z lepszych filmów z Tomem Cruise'm, choć i Julianne Moore i inni mniej znani aktorzy zagrali tutaj świetnie. Nie mówiąc już o scenariuszu, który podejmuje wiele egzystencjalnych ważnych dla każdego śmiertelnika motywów i sprawia, że film ogląda się z dużym zainteresowaniem już od pierwszego kadru. Każdy ma jednak inny gust i trzeba to uszanować.

ocenił(a) film na 8
Peter2013

Oczywiście, dlatego poleciłam autorowi postu serial, który go interesuje. Cenię merytoryczną dyskusję gdy oceny filmów są odmienne. Przyznaję, że ja ten film oglądałam w kilku częściach, bo faktycznie jest dosyć długi, ale odbiór był tak jak oceniłam na 8. Może to nawet najlepszy film T. Cruise,a. Ten jego wątek był mi najbliższy.

ocenił(a) film na 10
Roxorloops

faktycznie po tym co piszesz proponuje cobys został przy tej swojej "modzie..." i na przyszłośc nie sięgaj gdzie twój mózg nie sięga

Roxorloops

Mnie tez ten film strasznie wymeczyl... Przeklinalam tego, kto mi go polecil. Co kilka minut spogladalam, ile jeszcze zostalo do konca. Z szacunku do kina obejrzalam w calosci, ale to byly ponad 3 godziny tortury...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones