PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873}
7,5 42 612
ocen
7,5 10 1 42612
8,3 25
ocen krytyków
Magnolia
powrót do forum filmu Magnolia

Cruise

ocenił(a) film na 8

Film bylby doskonaly gdyby byl troche krotszy. Pierwsze 1,5 godziny sa fascynujace, niestety im dalej tym gorzej. Kilkakrotnie mialam wrazenie, ze to juz koniec, a tu nic z tego. Trzy godziny to naprawde za dlugo, tym bardziej przy braku konkretnego pomyslu.
Fantastycznie dobrane piosenki i dla mnie odkrycie: Tom Cruise potrafi zagrac tak, ze az dech w piersi zapiera! Mimo koncowki polecam.

ocenił(a) film na 10
Joanna

bez jaj
Krytykować ten film tylko ze względu na to , że jest 3-godzinny to tak jak mówić o " Ojcu Chrzestnym " , że Marlon Brando jest w nim za stary i za gruby . A to co się tyczy braku pomusłu , to pozwól :
BEZ KOMENTARZA ... nie warto...

ocenił(a) film na 9
Joanna

To prawda
Przyznam Ci racje jesli chodzi o Cruise. Ten facet w tym filmie naprawde udowodnil, ze umie zagrac.
Co sie zas tyczy pierwszej czesci Twojego komentarza, to racje ma skupi przesadzasz. Film naprawde jest spojny i tesciwy, a co do dlugosci, to polecam "Piekna zlosnice" w orginale- 6 godz.

Joanna

koniec
Ja się cieszyłam, ze to jeszcze nie koniec! Trzy godziny to nie jest wcale za długo jak na taką opowieść. Z jednym się zgodzę z grą Toma, ja już zapomniałam, że on potrafi grać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones