PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873}
7,5 42 612
ocen
7,5 10 1 42612
8,3 25
ocen krytyków
Magnolia
powrót do forum filmu Magnolia

Dlaczego?

użytkownik usunięty

Dlaczego niektórzy ludzie uważają, że skoro komuś nie spodobał się film to go nie zrozumiał? Jaki to ma sens? Może po prostu nie przypadł mu do gustu? Tak jak mi na przykład. Zrozumiałam - ale wynudziłam się strasznie. Refleksje refleksjami, ale moim zdaniem można było przedstawić to w inny sposób.

użytkownik usunięty

I nie wiem, po prostu nie wiem na jakiej podstawie go ocenić. Prawdę mówiąc, to gdyby nie Julianne Moore od razu wystawiłabym słabą ocenę. Obejrzę go jeszcze raz (trudno - nadmiar wolnego czasu) na wypadek, gdybym miała przeoczyć coś ważnego.

ocenił(a) film na 6

Dlatego, ze ludzie czuja sie lepiej, kiedy mogą przeontelektualizowanymi komentarzami przekonywać innych, że dany bełkot to arcydzieło, tylko trzeba na to spojrzeć od takiej, a takiej strony.. Doszukują się na siłę drugiego i piątego dna. I tak jest z większością tego typu "widzów" i ich stanowiskiem w dyskusji - nie podoba Ci się - jesteś półgłówkiem.
Mnie film zmęczył i podziwiam, że masz siłę oglądać go jeszcze raz.

ocenił(a) film na 1
Nesna

Podzielam twoją opinię. Ten film na siłe starał sie mieć drugie dno, niestety jest ono bardzo płytkie. Morał w stylu "na swiecie dzieją się rzeczy niebywałe" jakoś do mnie nie przemawia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones