William H. Macy

William Hall Macy Jr.

7,8
17 277 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby William H. Macy

powinien znalezc sie w top 100 a tutaj prosze, 200 oddanych glosow...

Bobey

Teraz już 1.425 głosów, a on jest 494-ty... Nie ma to jak sprawiedliwość na filmwebie.

Bobey

Po prostu nie zwracajcie uwagi na tą psedo top listę.

tomucho77

lubię tego aktora, ale to co widziałem to zawsze są role drugoplanowe albo w ogóle jakieś ogony. Podacie tytuły filmów gdzie zagrał główne role?

zulombo

Nie ma takich to wybitny aktor drugoplanowy.

tomucho77

zgadzam sie całkowicie, chyba najlepszy aktor drugoplanowy, ale mimo wszystko uwielbiam go oglądać

zulombo

http://www.filmweb.pl/film/Edmond-2005-229109

zulombo

"Cooler" - zagrał tam postać pierwszoplanową i ukradł cały show. Chociaż nagrody (nawet nominację do Oscara) dostał, nie wiedzieć czemu, Baldwin...

Bobey

Hoho... Filmweb się stacza... 695. miejsce.
A Depp dalej na 3. miejscu...
Za to Alfred Hitchcock jest jednym z 37 najlepszych aktorów w historii kina... Z d*py jest ten ranking. O ile można jako tako zaakceptować TOP 100 filmów, to na resztę nie warto zwracać uwagi.

maciekges

O przepraszam. Skłamałem! Depp spadł na 4. miejsce. Wreszcie. Nie mogłem ścierpieć, że De Niro wisiał pod tym panem, a nie nad nim.

maciekges

Gdy Depp będzie miał tyle lat co William to też będzie w siódmej setce (nastolatki i gimnazjalistki przerzucą się na kogo innego).

tomucho77

Miejmy nadzieję...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones